STROJ-MAX s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 68 897 | 46 896 | 874 611 | 46 179 | 35 281 | 66 984 |
| Neobežný majetok spolu | 94 667 | 153 514 | 133 586 | 160 602 | 145 876 | 110 102 |
| Spolu majetok | 164 985 | 203 261 | 1 012 036 | 209 996 | 184 290 | 181 746 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 122 212 | 172 903 | 986 703 | 200 884 | 191 944 | 219 452 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 52 344 | 35 470 | 23 054 | 18 030 | 573 | -14 957 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -16 874 | -12 415 | -5 024 | -16 221 | -15 530 | -30 052 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 42 773 | 30 358 | 25 333 | 9 112 | -7 654 | -37 706 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 96 983 | 193 167 | 1 008 629 | 150 487 | 278 486 | 245 071 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -10 192 | -9 053 | 630 | -12 315 | -11 248 | -27 980 |
| EBITDA | 31 246 | 39 114 | 53 399 | 47 023 | 55 806 | 46 957 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -16 874 | -12 226 | -716 | -16 221 | -13 610 | -29 092 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -16 874 | -12 415 | -5 024 | -16 221 | -15 530 | -30 052 |
| Osobné náklady | 6 389 | 8 890 | 4 283 | 2 476 | 3 746 | 7 634 |
| Odpisy | 41 438 | 48 167 | 52 769 | 59 338 | 67 054 | 74 937 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 1 236 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: STROJ-MAX s.r.o.
Prehľad
STROJ-MAX s.r.o. (IČO 44238436) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Lednické Rovne. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 245 071 €, čo je o 12,0 % menej ako rok predtým (278 486 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 20,4 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 30 052 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 634 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-37 706 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.