Lolium, s.r.o.Aktívna

IČO 44248521Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2008Vernár

Finančný prehľad

273 652 €+38,5%
Tržby 2025
-2,8%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.400 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu109 754107 85392 975146 81899 255138 390
Neobežný majetok spolu23 08113 21310 0705 95259 36744 697
Spolu majetok132 835121 066103 045152 770158 622183 087
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu111 73199 94681 765131 078121 830138 855
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov8 7408 7658 7808 9409 35224 451
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)241516041215 1007 441
Fondy a ostatné vlastné imanie5 7015 7015 7015 7015 7015 701
Vlastné imanie spolu21 10421 12021 28021 69236 79244 232
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)314 982241 394283 507292 725197 647273 652
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti91679684394920 5459 645
EBITDA20 77410 6646 8865 06631 03532 072
Výsledok hospodárenia pred zdanením35435271989819 3239 614
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie241516041215 1007 441
Osobné náklady23 56625 48240 44430 4936 24613 208
Odpisy19 8589 8686 0434 11710 49022 427
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: Lolium, s.r.o.

Prehľad

Lolium, s.r.o. (IČO 44248521) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Vernár. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 273 652 €, čo je o 38,5 % viac ako rok predtým (197 647 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 441 € (2,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 13 208 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 183 087 € a vlastné imanie 44 232 € (miera samofinancovania 24,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Lolium, s.r.o. – IČO 44248521 — icoprofil.sk