Naša zem, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 295 816 | 283 878 | 283 831 | 330 376 | 421 391 | 460 572 |
| Neobežný majetok spolu | 2 285 412 | 2 199 786 | 1 995 786 | 1 968 883 | 1 959 264 | 1 901 515 |
| Spolu majetok | 2 583 586 | 2 484 260 | 2 279 617 | 2 299 259 | 2 380 655 | 2 362 087 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 282 963 | 282 448 | 589 849 | 593 536 | 673 456 | 635 187 |
| Základné imanie | 1 928 100 | 1 928 100 | 1 928 100 | 1 928 100 | 1 928 100 | 1 928 100 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -143 367 | -152 369 | -206 097 | -241 069 | -225 114 | -223 712 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -9 002 | -53 728 | -34 972 | 15 955 | 1 476 | 19 701 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 737 | 2 737 | 2 737 | 2 737 | 2 737 | 2 811 |
| Vlastné imanie spolu | 1 778 468 | 1 724 740 | 1 689 768 | 1 705 723 | 1 707 199 | 1 726 900 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 171 476 | 60 873 | 7 994 | 50 353 | 41 101 | 65 242 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -7 978 | -56 643 | -35 899 | 16 033 | 2 133 | 18 599 |
| EBITDA | 73 003 | 25 903 | 47 487 | 99 715 | 69 830 | 77 448 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -9 002 | -53 728 | -34 972 | 15 955 | 2 436 | 20 661 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -9 002 | -53 728 | -34 972 | 15 955 | 1 476 | 19 701 |
| Osobné náklady | 25 191 | 10 232 | 6 835 | 0 | 3 063 | 6 082 |
| Odpisy | 80 981 | 82 546 | 83 386 | 83 682 | 67 697 | 58 849 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Naša zem, s.r.o.
Prehľad
Naša zem, s.r.o. (IČO 44265506) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Medovarce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 1 928 100 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 65 242 €, čo je o 58,7 % viac ako rok predtým (41 101 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 17,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 19 701 € (30,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 082 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 362 087 € a vlastné imanie 1 726 900 € (miera samofinancovania 73,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.