P+P AUTOSLUŽBY s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 34 941 | 38 766 | 33 295 | 28 017 | 25 518 | 27 745 |
| Neobežný majetok spolu | 950 | 475 | 0 | 0 | 0 | 12 856 |
| Spolu majetok | 35 891 | 39 241 | 33 295 | 28 017 | 25 518 | 40 601 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 25 149 | 22 886 | 16 961 | 9 939 | 20 066 | 35 845 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 700 | 6 700 | 6 700 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 11 686 | 3 284 | 8 897 | 8 876 | 0 | -2 066 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -8 402 | 5 613 | -21 | 1 683 | -2 067 | -697 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 819 | 819 | 819 | 819 | 819 | 819 |
| Vlastné imanie spolu | 10 742 | 16 355 | 16 334 | 18 078 | 5 452 | 4 756 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 62 622 | 54 369 | 60 509 | 69 803 | 57 391 | 67 502 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -8 170 | 6 462 | 246 | 2 345 | -878 | 380 |
| EBITDA | -7 695 | 6 937 | 721 | 2 345 | -878 | 939 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -8 402 | 6 282 | 60 | 1 922 | -1 107 | 263 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -8 402 | 5 613 | -21 | 1 683 | -2 067 | -697 |
| Osobné náklady | 28 054 | 27 365 | 22 729 | 23 915 | 27 319 | 30 676 |
| Odpisy | 475 | 475 | 475 | 0 | 0 | 559 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 10 559 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: P+P AUTOSLUŽBY s.r.o.
Prehľad
P+P AUTOSLUŽBY s.r.o. (IČO 44268297) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Fiľakovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: technické testovanie a analýzy (SK NACE 7120). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 700 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 67 502 €, čo je o 17,6 % viac ako rok predtým (57 391 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 697 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 30 676 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 40 601 € a vlastné imanie 4 756 € (miera samofinancovania 11,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.