designbar, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 54 689 | 79 792 | 87 291 | 102 543 | 28 640 | 2 170 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 507 |
| Spolu majetok | 54 689 | 79 792 | 87 291 | 102 543 | 28 640 | 3 677 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 848 | 7 799 | 3 938 | 8 521 | 38 955 | 85 091 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 20 316 | 42 538 | 64 691 | 76 049 | 86 719 | -17 618 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 22 222 | 22 152 | 11 359 | 10 670 | -104 337 | -71 099 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 49 841 | 71 993 | 83 353 | 94 022 | -10 315 | -81 414 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 38 662 | 77 085 | 51 767 | 63 516 | 19 807 | 19 764 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 27 109 | 28 674 | 15 320 | 14 884 | -103 232 | -67 137 |
| EBITDA | 27 109 | 28 674 | 15 320 | 14 884 | -103 232 | -66 633 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 26 161 | 28 058 | 14 641 | 14 174 | -103 997 | -70 759 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 22 222 | 22 152 | 11 359 | 10 670 | -104 337 | -71 099 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 504 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: designbar, s. r. o.
Prehľad
designbar, s. r. o. (IČO 44273461) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 19 764 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 12,6 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 71 099 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-81 414 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.