PK Kovmat, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 17 183 | 36 006 | 45 432 | 34 296 | 20 766 |
| Neobežný majetok spolu | 82 982 | 82 982 | 97 408 | 103 844 | 103 844 |
| Spolu majetok | 100 165 | 118 988 | 142 840 | 138 140 | 124 610 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 26 602 | 69 906 | 82 062 | 107 303 | 117 593 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 77 566 | 66 260 | 41 779 | 53 474 | 23 534 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -11 306 | -24 481 | 11 696 | -29 940 | -23 820 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 73 563 | 49 082 | 60 778 | 30 837 | 7 017 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 46 881 | 103 747 | 221 899 | 173 104 | 36 381 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -9 919 | -22 963 | 20 748 | -16 106 | -15 909 |
| EBITDA | -5 708 | -22 963 | 24 332 | -16 106 | -15 909 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -11 306 | -24 481 | 15 247 | -28 915 | -23 480 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -11 306 | -24 481 | 11 696 | -29 940 | -23 820 |
| Osobné náklady | 5 064 | 20 131 | 41 895 | 25 433 | 4 903 |
| Odpisy | 4 211 | 0 | 3 584 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: PK Kovmat, s.r.o.
Prehľad
PK Kovmat, s.r.o. (IČO 44276656) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Krajné. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 36 381 €, čo je o 79,0 % menej ako rok predtým (173 104 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 6,1 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 23 820 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 903 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 124 610 € a vlastné imanie 7 017 € (miera samofinancovania 5,6 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.