AGAT SK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 375 538 | 1 652 751 | 1 392 979 | 1 393 251 | 1 028 973 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -177 481 | 112 101 | 30 978 | -37 033 | 264 190 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -389 393 | 0 | 112 101 | 143 080 | 106 047 |
| Spolu majetok | 1 062 748 | 921 118 | 1 294 127 | 1 182 874 | 1 197 213 |
| Záväzky spolu | 934 622 | 412 891 | 754 922 | 680 701 | 430 850 |
| Vlastné imanie spolu | 128 126 | 508 227 | 539 205 | 502 173 | 766 363 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AGAT SK, s.r.o.
Prehľad
AGAT SK, s.r.o. (IČO 44297114) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 50 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 028 973 €, čo je o 26,1 % menej ako rok predtým (1 393 251 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 264 190 € (25,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 231 685 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 197 213 € a vlastné imanie 766 363 € (miera samofinancovania 64,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.