ANIZ, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 327 554 | 316 462 | 317 588 | 282 340 |
| Neobežný majetok spolu | 25 860 | 18 585 | 5 092 | 0 |
| Spolu majetok | 353 414 | 335 047 | 322 680 | 282 340 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 533 563 | 533 112 | 531 343 | 495 928 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -163 803 | -186 789 | -202 006 | -215 302 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -22 985 | -17 915 | -13 296 | -4 925 |
| Vlastné imanie spolu | -180 149 | -198 065 | -208 663 | -213 588 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 97 970 | 6 000 | 6 000 | 62 212 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -20 356 | -16 159 | -12 437 | -7 576 |
| EBITDA | -13 081 | -8 884 | -12 437 | -7 576 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -22 985 | -17 915 | -13 296 | -4 925 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -22 985 | -17 915 | -13 296 | -4 925 |
| Osobné náklady | 17 075 | 9 951 | 1 820 | 0 |
| Odpisy | 7 275 | 7 275 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ANIZ, s.r.o.
Prehľad
ANIZ, s.r.o. (IČO 44298242) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Riečka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 62 212 €, čo je o 937 % viac ako rok predtým (6 000 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby klesali v priemere o 14,0 % ročne. Rok 2022 skončil stratou 4 925 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 4 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2022 záporné (-213 588 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.