3S.sk, spol. s r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 439 074 | 326 883 | 302 187 | 321 966 | 356 979 | 372 085 |
| Neobežný majetok spolu | 92 524 | 32 728 | 1 400 | 0 | 1 707 | 1 271 |
| Spolu majetok | 770 970 | 505 225 | 416 326 | 419 977 | 435 452 | 668 742 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 275 916 | 66 177 | 63 473 | 50 042 | 84 265 | 24 919 |
| Základné imanie | 19 920 | 19 920 | 19 920 | 19 920 | 19 920 | 19 920 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 169 522 | 202 496 | 236 868 | 244 814 | 262 338 | 274 325 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 32 974 | 34 372 | 7 947 | 17 524 | 11 987 | 9 763 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 996 | 996 | 996 | 996 | 996 | 996 |
| Vlastné imanie spolu | 223 412 | 257 784 | 265 731 | 283 254 | 295 241 | 305 004 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 967 980 | 941 392 | 641 106 | 594 419 | 619 893 | 2 225 567 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 34 320 | 52 220 | 11 840 | 23 268 | 16 353 | 13 871 |
| EBITDA | 97 921 | 112 016 | 43 169 | 24 667 | 16 389 | 14 307 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 41 799 | 44 409 | 11 055 | 23 034 | 16 093 | 13 603 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 32 974 | 34 372 | 7 947 | 17 524 | 11 987 | 9 763 |
| Osobné náklady | 346 095 | 134 921 | 156 380 | 169 241 | 146 215 | 196 293 |
| Odpisy | 63 601 | 59 796 | 31 329 | 1 399 | 36 | 436 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: 3S.sk, spol. s r. o.
Prehľad
3S.sk, spol. s r. o. (IČO 44300492) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 19 920 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 225 567 €, čo je o 259 % viac ako rok predtým (619 893 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 763 € (0,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 196 293 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 668 742 € a vlastné imanie 305 004 € (miera samofinancovania 45,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.