WATER ALLIANCE, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2026Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2026
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 28 550 | 35 550 | 35 550 | 38 550 | 550 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 213 | 11 609 | -52 681 | 1 200 529 | 870 475 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 267 834 | 0 | 11 608 | -41 073 | 1 159 455 |
| Spolu majetok | 33 056 998 | 33 096 084 | 33 209 673 | 32 911 229 | 32 861 297 |
| Záväzky spolu | 14 298 726 | 14 600 250 | 14 766 521 | 13 267 548 | 12 347 142 |
| Vlastné imanie spolu | 18 758 272 | 18 495 834 | 18 443 152 | 19 643 681 | 20 514 155 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 274 047 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2026 Úč POD · 12 str.
- 2026 Úč POD
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: WATER ALLIANCE, a.s.
Prehľad
WATER ALLIANCE, a.s. (IČO 44318421) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 80 928 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2026 boli 550 €, čo je o 98,6 % menej ako rok predtým (38 550 €). Od roku 2021 do roku 2026 tržby klesali v priemere o 54,6 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2026). Zisk po zdanení za rok 2026 bol 870 475 € (158 268 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 32 861 297 € a vlastné imanie 20 514 155 € (miera samofinancovania 62,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.