P.H.Co, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 8 557 | 2 356 | 2 857 | 39 713 | 27 044 |
| Neobežný majetok spolu | 73 443 | 65 208 | 61 281 | 57 355 | 0 |
| Spolu majetok | 82 120 | 67 687 | 64 138 | 97 068 | 27 044 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 65 393 | 5 587 | 6 829 | 18 944 | 5 488 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | -9 730 | 11 085 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -10 544 | -9 938 | -9 730 | 20 815 | -56 568 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 5 398 | 65 398 | 60 399 | 60 399 | 60 399 |
| Vlastné imanie spolu | 1 494 | 62 100 | 57 309 | 78 124 | 21 556 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 38 294 | 28 819 | 932 | 68 030 | 79 420 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -10 257 | -9 775 | -9 730 | 21 182 | -55 984 |
| EBITDA | -4 262 | -5 848 | -5 803 | 25 109 | 1 371 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -10 435 | -9 938 | -9 730 | 21 473 | -56 244 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -10 544 | -9 938 | -9 730 | 20 815 | -56 568 |
| Osobné náklady | 11 943 | 9 870 | 1 283 | 1 874 | 1 146 |
| Odpisy | 5 995 | 3 927 | 3 927 | 3 927 | 57 355 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: P.H.Co, s.r.o.
Prehľad
P.H.Co, s.r.o. (IČO 44342527) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Rudňany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: vedľajšie činnosti v pozemnej doprave (SK NACE 5221).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 79 420 €, čo je o 16,7 % viac ako rok predtým (68 030 €). Od roku 2019 do roku 2023 tržby rástli v priemere o 20,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2023). Rok 2023 skončil stratou 56 568 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2023 boli 1 146 €. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 27 044 € a vlastné imanie 21 556 € (miera samofinancovania 79,7 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.