LKD Seed s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 501 394 | 384 890 | 382 572 | 445 215 | 269 317 | 370 404 |
| Neobežný majetok spolu | 527 677 | 562 600 | 597 501 | 533 083 | 506 339 | 726 507 |
| Spolu majetok | 1 061 666 | 980 343 | 1 014 015 | 1 002 162 | 852 353 | 1 128 098 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 522 706 | 417 921 | 427 276 | 409 480 | 180 806 | 274 917 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 184 840 | 237 664 | 265 994 | 294 184 | 303 257 | 379 959 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 52 824 | 28 330 | 28 190 | 9 073 | 76 702 | 61 459 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 279 664 | 279 664 | 279 664 | 279 664 | 279 664 | 279 664 |
| Vlastné imanie spolu | 523 968 | 552 298 | 580 488 | 589 561 | 666 263 | 727 722 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 709 559 | 708 719 | 520 851 | 517 472 | 715 022 | 622 146 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 79 460 | 41 684 | 41 190 | 23 506 | 106 811 | 86 528 |
| EBITDA | 135 294 | 115 401 | 149 779 | 127 996 | 188 566 | 196 109 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 67 096 | 37 519 | 35 869 | 12 525 | 99 050 | 75 377 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 52 824 | 28 330 | 28 190 | 9 073 | 76 702 | 61 459 |
| Osobné náklady | 45 143 | 27 840 | 34 767 | 38 120 | 33 499 | 49 160 |
| Odpisy | 55 834 | 73 717 | 108 589 | 104 490 | 81 755 | 109 581 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: LKD Seed s.r.o.
Prehľad
LKD Seed s.r.o. (IČO 44364920) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Hurbanovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zmiešané hospodárstvo (SK NACE 0150). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 622 146 €, čo je o 13,0 % menej ako rok predtým (715 022 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 61 459 € (9,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 49 160 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 128 098 € a vlastné imanie 727 722 € (miera samofinancovania 64,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.