Kolman trans s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 112 350 | 161 630 | 215 449 | 243 950 | 269 602 | 288 205 |
| Neobežný majetok spolu | 8 976 | 3 118 | 16 298 | 37 330 | 22 464 | 11 673 |
| Spolu majetok | 121 326 | 164 748 | 231 747 | 281 280 | 292 066 | 299 878 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 15 815 | 8 833 | 36 112 | 57 330 | 45 593 | 32 306 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 59 553 | 98 209 | 148 613 | 188 332 | 216 648 | 239 169 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 38 655 | 50 403 | 39 719 | 28 315 | 22 522 | 21 100 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 105 511 | 155 915 | 195 635 | 223 950 | 246 473 | 267 572 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 144 057 | 174 439 | 157 241 | 135 923 | 129 970 | 126 326 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 49 798 | 64 729 | 52 801 | 41 667 | 35 407 | 32 633 |
| EBITDA | 69 035 | 70 587 | 66 846 | 55 652 | 50 273 | 43 424 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 48 976 | 63 850 | 50 328 | 35 893 | 28 565 | 26 765 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 38 655 | 50 403 | 39 719 | 28 315 | 22 522 | 21 100 |
| Osobné náklady | 24 792 | 31 796 | 28 614 | 27 851 | 29 479 | 31 706 |
| Odpisy | 19 237 | 5 858 | 14 045 | 13 985 | 14 866 | 10 791 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Kolman trans s.r.o.
Prehľad
Kolman trans s.r.o. (IČO 44381743) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Kolárovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 126 326 €, čo je o 2,8 % menej ako rok predtým (129 970 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,6 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 21 100 € (16,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 31 706 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 299 878 € a vlastné imanie 267 572 € (miera samofinancovania 89,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.