VEDAX GROUP s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 33 073 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 33 122 | 33 665 | 20 456 | 28 247 | 52 760 | 14 352 |
| Neobežný majetok spolu | 11 249 | 3 182 | 0 | 0 | 0 | 12 674 |
| Spolu majetok | 45 371 | 39 000 | 21 305 | 28 788 | 53 789 | 27 829 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 400 | 572 | 12 120 | 3 217 | 12 626 | 5 706 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 16 882 | 30 880 | 0 | 1 096 | 17 482 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 13 999 | -542 | 1 095 | 16 385 | 15 591 | 14 033 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 451 | 1 451 | 1 451 | 1 451 | 1 451 | 1 451 |
| Vlastné imanie spolu | 38 971 | 38 428 | 9 185 | 25 571 | 41 163 | 22 123 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 108 812 | 26 373 | 31 551 | 55 525 | 101 604 | 113 806 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 18 437 | -68 | 1 848 | 21 036 | 20 123 | 18 478 |
| EBITDA | 25 914 | 7 999 | 5 030 | 21 036 | 20 123 | 21 808 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 18 352 | -153 | 1 764 | 20 949 | 20 035 | 18 386 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 999 | -542 | 1 095 | 16 385 | 15 591 | 14 033 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 7 477 | 8 067 | 3 182 | 0 | 0 | 3 330 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 30 338 | 0 | 0 | 33 073 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VEDAX GROUP s. r. o.
Prehľad
VEDAX GROUP s. r. o. (IČO 44390530) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 113 806 €, čo je o 12,0 % viac ako rok predtým (101 604 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 0,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 14 033 € (12,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 27 829 € a vlastné imanie 22 123 € (miera samofinancovania 79,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.