MVK Servis, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 119 393 | 1 111 055 | 1 000 953 | 1 085 301 | 1 164 774 | 1 757 728 |
| Neobežný majetok spolu | 46 907 | 48 773 | 37 435 | 289 569 | 365 383 | 733 983 |
| Spolu majetok | 1 166 300 | 1 159 828 | 1 038 388 | 1 374 870 | 1 530 157 | 2 491 711 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 193 677 | 1 189 577 | 1 027 786 | 1 279 756 | 1 355 542 | 1 888 532 |
| Základné imanie | 6 638 | 6 638 | 6 638 | 6 638 | 6 638 | 6 638 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -37 591 | -34 015 | -36 387 | 3 964 | 88 475 | 167 977 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 576 | -2 372 | 40 351 | 84 512 | 79 502 | 113 564 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | 315 000 |
| Vlastné imanie spolu | -27 377 | -29 749 | 10 602 | 95 114 | 174 615 | 603 179 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 377 299 | 124 978 | 715 780 | 2 244 975 | 1 421 238 | 4 033 641 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 559 | -2 030 | 50 839 | 112 883 | 100 928 | 153 070 |
| EBITDA | 15 897 | -2 030 | 62 177 | 211 665 | 200 297 | 337 002 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 527 | -2 372 | 50 446 | 106 977 | 100 635 | 146 291 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 576 | -2 372 | 40 351 | 84 512 | 79 502 | 113 564 |
| Osobné náklady | 13 662 | 23 310 | 29 530 | 30 995 | 67 736 | 136 527 |
| Odpisy | 11 338 | 0 | 11 338 | 98 782 | 99 369 | 183 932 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MVK Servis, s.r.o.
Prehľad
MVK Servis, s.r.o. (IČO 44395655) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Krakovany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 033 641 €, čo je o 184 % viac ako rok predtým (1 421 238 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 60,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 113 564 € (2,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 136 527 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 491 711 € a vlastné imanie 603 179 € (miera samofinancovania 24,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.