ŠTUKO - ART D&D, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 192 796 | 183 858 | 173 438 | 168 259 | 164 424 | 162 705 |
| Neobežný majetok spolu | 8 482 | 11 668 | 7 654 | 3 832 | 2 528 | 2 528 |
| Spolu majetok | 201 278 | 195 526 | 181 092 | 172 091 | 166 952 | 165 233 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 792 | 848 | 259 | 150 | 1 453 | 1 752 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 189 114 | 193 183 | 187 375 | 173 529 | 164 637 | 158 195 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 069 | -5 808 | -13 846 | -8 892 | -6 442 | -2 018 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 200 486 | 194 678 | 180 833 | 171 941 | 165 499 | 163 481 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 38 795 | 29 370 | 6 140 | 8 320 | 7 550 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 439 | -5 754 | -13 791 | -8 817 | -5 986 | -1 624 |
| EBITDA | 13 522 | -1 935 | -9 777 | -5 953 | -4 682 | -1 624 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 385 | -5 808 | -13 846 | -8 892 | -6 102 | -1 678 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 069 | -5 808 | -13 846 | -8 892 | -6 442 | -2 018 |
| Osobné náklady | 0 | 184 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 8 083 | 3 819 | 4 014 | 2 864 | 1 304 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: ŠTUKO - ART D&D, s.r.o.
Prehľad
ŠTUKO - ART D&D, s.r.o. (IČO 44414188) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Čechynce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 2 018 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 165 233 € a vlastné imanie 163 481 € (miera samofinancovania 98,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.