SAG LOMNICA, s.r.o.Aktívna

IČO 44419392Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2008Veľká Lomnica

Finančný prehľad

177 103 €+4,2%
Tržby 2025
+30,1%
Priemerný ročný rast 2020–2025
050 tis.100 tis.150 tis.200 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu21 19933 88714 24210 33715 16314 992
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok21 67234 35614 71110 80715 63215 461
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu106 137115 83293 35184 92092 15776 817
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-53 330-89 529-86 689-83 995-79 671-82 084
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-36 1992 9892 8364 502-2 41315 169
Fondy a ostatné vlastné imanie6464213355534534
Vlastné imanie spolu-84 465-81 476-78 640-74 138-76 550-61 381
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)47 59565 069104 061144 314170 023177 103
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-36 0013 5093 2014 729-1 04018 158
EBITDA-35 8143 5093 2014 729-1 04018 158
Výsledok hospodárenia pred zdanením-36 1992 9892 8364 579-1 20117 974
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-36 1992 9892 8364 502-2 41315 169
Osobné náklady81 45255 46866 589108 005143 078136 301
Odpisy18700000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok14

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: SAG LOMNICA, s.r.o.

Prehľad

SAG LOMNICA, s.r.o. (IČO 44419392) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Veľká Lomnica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pátracie a súkromné bezpečnostné služby (SK NACE 8001). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 177 103 €, čo je o 4,2 % viac ako rok predtým (170 023 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 30,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 15 169 € (8,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 136 301 €.

Na čo upozorniť

Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-61 381 €).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

SAG LOMNICA, s.r.o. – IČO 44419392 — icoprofil.sk