Consulo, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 11 310 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 67 300 | 70 747 | 86 060 | 113 914 | 116 350 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -4 081 | -3 806 | 8 635 | 11 310 | 11 889 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 10 706 | 6 625 | 2 819 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 65 874 | 57 559 | 56 591 | 58 300 | 105 355 |
| Záväzky spolu | 52 623 | 48 114 | 38 511 | 40 364 | 86 840 |
| Vlastné imanie spolu | 13 251 | 9 445 | 18 080 | 17 936 | 18 515 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 11 454 | 11 310 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Consulo, s.r.o.
Prehľad
Consulo, s.r.o. (IČO 44419538) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 116 350 €, čo je o 2,1 % viac ako rok predtým (113 914 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 889 € (10,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 21 921 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 105 355 € a vlastné imanie 18 515 € (miera samofinancovania 17,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.