VIVACO-SK, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 992 484 | 983 195 | 1 135 807 | 1 097 791 | 1 047 281 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 195 | -120 368 | -79 619 | 323 | -68 176 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 374 513 | 387 708 | 267 340 | 187 721 | 188 043 |
| Spolu majetok | 511 893 | 575 976 | 592 637 | 637 228 | 567 974 |
| Záväzky spolu | 118 685 | 303 136 | 399 416 | 443 684 | 442 607 |
| Vlastné imanie spolu | 393 208 | 272 840 | 193 221 | 193 544 | 125 367 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VIVACO-SK, s. r. o.
Prehľad
VIVACO-SK, s. r. o. (IČO 44422814) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Ďurčiná. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 047 281 €, čo je o 4,6 % menej ako rok predtým (1 097 791 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 68 176 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 265 661 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 567 974 € a vlastné imanie 125 367 € (miera samofinancovania 22,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.