Catering International s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 668 | 5 655 | 5 588 | 5 557 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 668 | 5 655 | 5 588 | 5 557 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 129 773 | 129 873 | 125 751 | 125 998 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -127 734 | -130 745 | -130 858 | -126 803 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 011 | -113 | 4 055 | -278 |
| Vlastné imanie spolu | -124 105 | -124 218 | -120 163 | -120 441 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 908 | 0 | 4 171 | -131 |
| EBITDA | 0 | 0 | 4 171 | -131 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 011 | -113 | 4 055 | -278 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 011 | -113 | 4 055 | -278 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 2 908 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Catering International s.r.o.
Prehľad
Catering International s.r.o. (IČO 44425775) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné ubytovanie (SK NACE 5590).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
V roku 2022 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2022 skončil stratou 278 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 4 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2022 záporné (-120 441 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.