M-sys, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 52 079 | 41 295 | 39 755 | 10 645 | 62 722 | 63 179 |
| Neobežný majetok spolu | 14 607 | 7 275 | 1 891 | 1 570 | 1 193 | 3 326 |
| Spolu majetok | 66 686 | 48 570 | 41 646 | 12 215 | 63 915 | 66 505 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 29 003 | 13 090 | 26 139 | 34 903 | 29 368 | 29 688 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 32 643 | 30 274 | 28 070 | 9 348 | -30 097 | 27 138 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 369 | -2 203 | -19 972 | -39 445 | 57 235 | 2 270 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 770 | 770 | 770 | 770 | 770 | 770 |
| Vlastné imanie spolu | 37 683 | 35 480 | 15 507 | -22 688 | 34 547 | 36 817 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 78 065 | 126 953 | 285 255 | 138 143 | 122 176 | 162 673 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 881 | -1 802 | -19 360 | -39 297 | 64 302 | 3 423 |
| EBITDA | 8 033 | 5 529 | -11 715 | -36 893 | 64 679 | 4 158 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 369 | -2 201 | -19 972 | -39 445 | 64 179 | 3 273 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 369 | -2 203 | -19 972 | -39 445 | 57 235 | 2 270 |
| Osobné náklady | 58 | 37 | 12 | 0 | 0 | 120 |
| Odpisy | 9 914 | 7 331 | 7 645 | 2 404 | 377 | 735 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: M-sys, s.r.o.
Prehľad
M-sys, s.r.o. (IČO 44426160) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Rajecké Teplice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 162 673 €, čo je o 33,1 % viac ako rok predtým (122 176 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 15,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 270 € (1,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 120 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 66 505 € a vlastné imanie 36 817 € (miera samofinancovania 55,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.