REEVE SLOVAKIA, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 121 437 | 90 180 | 157 665 | 202 010 | 191 500 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 838 | 1 871 | 69 358 | 30 505 | 2 681 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 175 612 | 185 449 | 187 321 | 256 679 | 287 184 |
| Spolu majetok | 223 837 | 227 575 | 327 899 | 355 383 | 388 729 |
| Záväzky spolu | 28 680 | 30 547 | 61 512 | 58 491 | 89 156 |
| Vlastné imanie spolu | 195 157 | 197 028 | 266 387 | 296 892 | 299 573 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: REEVE SLOVAKIA, spol. s r.o.
Prehľad
REEVE SLOVAKIA, spol. s r.o. (IČO 44435282) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 191 500 €, čo je o 5,2 % menej ako rok predtým (202 010 €). Od roku 2019 do roku 2024 tržby klesali v priemere o 2,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2024 bol 2 681 € (1,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2024 boli 74 812 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 388 729 € a vlastné imanie 299 573 € (miera samofinancovania 77,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.