MAIS-SK, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 843 550 | 1 378 813 | 1 323 610 | 1 755 097 | 1 687 827 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 14 195 | 48 406 | 160 310 | 33 153 | 151 548 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 86 496 | 100 691 | 149 097 | 309 407 | 342 560 |
| Spolu majetok | 792 171 | 900 038 | 1 708 740 | 1 039 846 | 1 019 055 |
| Záväzky spolu | 505 350 | 597 043 | 1 245 435 | 543 388 | 371 049 |
| Vlastné imanie spolu | 254 589 | 302 995 | 463 305 | 496 458 | 648 006 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MAIS-SK, spol. s r.o.
Prehľad
MAIS-SK, spol. s r.o. (IČO 44436122) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Martin. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 1 687 827 €, čo je o 3,8 % menej ako rok predtým (1 755 097 €). Od roku 2019 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 4,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2024 bol 151 548 € (9,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2024 boli 5 364 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 1 019 055 € a vlastné imanie 648 006 € (miera samofinancovania 63,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.