CARPUS SK, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 417 | 7 305 | 4 565 | 8 653 | 8 985 | 10 493 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 417 | 7 305 | 4 565 | 8 653 | 8 985 | 10 493 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 26 215 | 66 771 | 18 043 | 36 211 | 8 346 | 8 957 |
| Základné imanie | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -152 465 | -173 462 | -212 130 | -236 143 | -250 221 | -265 026 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -20 997 | -38 668 | -24 012 | -14 079 | -14 804 | -2 102 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 145 664 | 145 664 | 215 664 | 215 664 | 258 664 | 261 664 |
| Vlastné imanie spolu | -20 798 | -59 466 | -13 478 | -27 558 | 639 | 1 536 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 24 775 | 6 305 | 1 147 | 6 951 | 21 945 | 50 400 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -20 741 | -38 403 | -23 704 | -13 467 | -13 951 | -625 |
| EBITDA | -20 616 | -38 403 | -23 704 | -13 467 | -13 951 | -625 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -20 997 | -38 668 | -24 012 | -14 079 | -14 464 | -1 142 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -20 997 | -38 668 | -24 012 | -14 079 | -14 804 | -2 102 |
| Osobné náklady | 6 610 | 5 763 | 0 | 0 | 2 384 | 3 742 |
| Odpisy | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: CARPUS SK, s. r. o.
Prehľad
CARPUS SK, s. r. o. (IČO 44450630) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 7 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 50 400 €, čo je o 130 % viac ako rok predtým (21 945 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 15,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 2 102 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 742 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 493 € a vlastné imanie 1 536 € (miera samofinancovania 14,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.