MGBIZ, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 46 926 | 57 017 | 80 995 | 72 416 | 85 461 | 83 906 |
| Neobežný majetok spolu | 2 429 | 12 333 | 10 495 | 6 461 | 4 298 | 2 397 |
| Spolu majetok | 49 355 | 69 350 | 91 490 | 78 877 | 89 759 | 86 303 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 8 915 | 25 817 | 46 382 | 32 241 | 41 642 | 26 891 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 30 677 | 33 136 | 36 228 | 37 804 | 37 804 | 37 804 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 459 | 3 093 | 1 576 | 1 528 | 1 481 | 11 295 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 2 192 | 3 673 |
| Vlastné imanie spolu | 40 440 | 43 533 | 45 108 | 46 636 | 48 117 | 59 412 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 77 148 | 104 170 | 274 021 | 206 193 | 158 337 | 198 907 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 222 | 4 610 | 2 815 | 3 067 | 4 099 | 13 888 |
| EBITDA | 7 389 | 9 506 | 6 654 | 7 100 | 8 272 | 15 790 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 095 | 4 477 | 2 695 | 1 528 | 1 481 | 11 295 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 459 | 3 093 | 1 576 | 1 528 | 1 481 | 11 295 |
| Osobné náklady | 7 851 | 10 278 | 8 232 | 18 144 | 22 688 | 21 421 |
| Odpisy | 4 167 | 4 896 | 3 839 | 4 033 | 4 173 | 1 902 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MGBIZ, s.r.o.
Prehľad
MGBIZ, s.r.o. (IČO 44466803) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Spišská Nová Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 198 907 €, čo je o 25,6 % viac ako rok predtým (158 337 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 20,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 295 € (5,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 21 421 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 86 303 € a vlastné imanie 59 412 € (miera samofinancovania 68,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.