MEDVEDICA TOUR s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 32 427 | 31 053 | 68 145 | 101 464 | 39 214 | 17 497 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 28 066 | 48 057 | 39 237 |
| Spolu majetok | 32 427 | 31 053 | 68 145 | 129 530 | 87 271 | 56 734 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 14 366 | 2 718 | 32 822 | 66 838 | 64 954 | 45 376 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 050 | 12 501 | 22 774 | 49 641 | 57 130 | 16 756 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 8 450 | 10 273 | 6 988 | 7 490 | -40 374 | -10 959 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 561 | 561 | 561 | 561 | 561 | 561 |
| Vlastné imanie spolu | 18 061 | 28 335 | 35 323 | 62 692 | 22 317 | 11 358 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 18 343 | 19 946 | 47 458 | 57 818 | 45 097 | 52 755 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 546 | 12 239 | 7 970 | 8 534 | -39 936 | -9 675 |
| EBITDA | 8 546 | 12 239 | 7 970 | 12 543 | -26 778 | 8 566 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 450 | 12 063 | 7 860 | 8 450 | -40 034 | -9 999 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 450 | 10 273 | 6 988 | 7 490 | -40 374 | -10 959 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 911 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 4 009 | 13 158 | 18 241 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MEDVEDICA TOUR s. r. o.
Prehľad
MEDVEDICA TOUR s. r. o. (IČO 44481080) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prevádzka športových zariadení (SK NACE 9311). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 52 755 €, čo je o 17,0 % viac ako rok predtým (45 097 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 23,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 10 959 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 911 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 56 734 € a vlastné imanie 11 358 € (miera samofinancovania 20,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.