Brunwin s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 6 471 € (5 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 569 213 | 758 192 | 808 388 | 1 791 259 | 815 515 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 29 676 | 30 561 | 35 469 | 60 206 | 22 740 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 82 316 | 111 991 | 85 548 | 74 420 | 128 155 |
| Spolu majetok | 383 581 | 381 372 | 490 274 | 715 970 | 571 231 |
| Záväzky spolu | 121 198 | 232 967 | 363 404 | 575 491 | 414 483 |
| Vlastné imanie spolu | 117 845 | 148 405 | 126 870 | 140 479 | 156 748 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 57 004 | 46 597 | 6 471 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Brunwin s. r. o.
Prehľad
Brunwin s. r. o. (IČO 44572620) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba iných výrobkov z gumy (SK NACE 2212). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 815 515 €, čo je o 54,5 % menej ako rok predtým (1 791 259 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 22 740 € (2,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 96 386 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 571 231 € a vlastné imanie 156 748 € (miera samofinancovania 27,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.