A.L.M. s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 10 830 | 11 148 | 15 803 | 8 770 | 11 415 | 16 269 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 10 830 | 11 148 | 15 803 | 8 770 | 11 415 | 16 269 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 31 543 | 32 565 | 13 693 | 4 473 | 2 403 | 3 359 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -14 141 | -25 870 | -26 574 | -23 047 | -20 824 | -17 114 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -11 729 | -704 | 3 527 | 2 187 | 4 679 | 3 899 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 157 | 157 | 20 157 | 20 157 | 20 157 | 21 125 |
| Vlastné imanie spolu | -20 713 | -21 417 | 2 110 | 4 297 | 9 012 | 12 910 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 13 161 | 9 360 | 19 320 | 24 716 | 24 592 | 23 173 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -11 598 | -799 | 3 718 | 2 668 | 5 206 | 4 525 |
| EBITDA | -11 598 | -799 | 3 718 | 2 668 | 5 206 | 4 525 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -11 729 | -704 | 3 610 | 2 551 | 5 019 | 4 332 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -11 729 | -704 | 3 527 | 2 187 | 4 679 | 3 899 |
| Osobné náklady | 10 688 | 10 178 | 4 166 | 808 | 814 | 814 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: A.L.M. s.r.o.
Prehľad
A.L.M. s.r.o. (IČO 44588135) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Liptovský Mikuláš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 23 173 €, čo je o 5,8 % menej ako rok predtým (24 592 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 899 € (16,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 814 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 16 269 € a vlastné imanie 12 910 € (miera samofinancovania 79,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.