ESPRIT TRAVEL, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 14 223 | 23 779 | 14 899 | 32 694 | 28 196 |
| Neobežný majetok spolu | 2 247 | 2 247 | 2 247 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 16 037 | 25 700 | 17 041 | 32 589 | 28 091 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 9 799 | 6 336 | -747 | 4 691 | 5 383 |
| Základné imanie | 5 054 | 5 054 | 5 054 | 5 054 | 5 054 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -7 483 | 623 | 4 470 | 13 255 | 14 043 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 8 615 | 3 960 | 6 565 | 966 | 2 166 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 938 | 1 448 | 1 447 | 1 448 | 1 448 |
| Vlastné imanie spolu | 7 124 | 11 085 | 17 536 | 20 723 | 22 711 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 54 022 | 66 440 | 144 309 | 16 601 | 14 470 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 9 065 | 5 088 | 8 039 | 1 554 | 2 667 |
| EBITDA | 9 065 | 5 088 | 8 039 | 3 801 | 2 667 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 10 191 | 4 403 | 7 924 | 1 306 | 2 507 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 615 | 3 960 | 6 565 | 966 | 2 166 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 2 247 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: ESPRIT TRAVEL, s. r. o.
Prehľad
ESPRIT TRAVEL, s. r. o. (IČO 44609973) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Piešťany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti cestovných agentúr (SK NACE 7911).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 14 470 €, čo je o 12,8 % menej ako rok predtým (16 601 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 28,1 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 166 € (15,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 28 091 € a vlastné imanie 22 711 € (miera samofinancovania 80,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.