J a L & Š, s. r. o.Aktívna

IČO 44610581Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2009Hervartov

Finančný prehľad

435 098 €+207,1%
Tržby 2025
+37,7%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0200 tis.400 tis.600 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 2 220 € (4 % z rozdeliteľného zisku).

História
20252 220 €
20240 €
20230 €
20220 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu41 31048 99940 19958 70498 182199 720
Neobežný majetok spolu68 45484 54686 66387 07680 15798 077
Spolu majetok110 028133 746127 238145 780178 339297 797
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu53 67071 48578 07498 076114 981131 136
Základné imanie6 7006 7006 7006 7006 7006 700
Výsledok hospodárenia minulých rokov41 47349 65855 48242 46441 00754 438
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)8 1855 903-13 018-1 46015 651105 523
Vlastné imanie spolu56 35862 26149 16447 70463 358166 661
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)87 733146 480150 83386 946141 670435 098
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti10 1918 966-11 504-36317 960134 240
EBITDA15 29414 067-6 6022 38624 880142 239
Výsledok hospodárenia pred zdanením8 4437 373-13 018-1 36417 363132 431
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie8 1855 903-13 018-1 46015 651105 523
Osobné náklady25 33643 08535 52636 57135 03846 535
Odpisy5 1035 1014 9022 7496 9207 999
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00002 220

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: J a L & Š, s. r. o.

Prehľad

J a L & Š, s. r. o. (IČO 44610581) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Hervartov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska (SK NACE 1623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 700 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 435 098 €, čo je o 207 % viac ako rok predtým (141 670 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 37,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 105 523 € (24,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 46 535 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 297 797 € a vlastné imanie 166 661 € (miera samofinancovania 56,0 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

J a L & Š, s. r. o. – IČO 44610581 — icoprofil.sk