KOAK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 292 757 | 378 345 | 404 193 | 331 424 | 364 022 | 275 709 |
| Neobežný majetok spolu | 69 029 | 53 991 | 51 548 | 132 924 | 117 677 | 148 563 |
| Spolu majetok | 361 786 | 432 336 | 455 741 | 464 348 | 481 699 | 424 272 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 142 778 | 97 451 | 191 152 | 201 075 | 219 362 | 352 767 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 106 631 | 213 424 | 229 385 | 259 089 | 257 773 | 256 864 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 106 877 | 115 961 | 29 704 | -1 316 | -936 | -190 859 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 219 008 | 334 885 | 264 589 | 263 273 | 262 337 | 71 505 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 468 448 | 561 715 | 510 926 | 306 711 | 333 376 | 461 941 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 138 917 | 151 931 | 40 714 | 18 773 | 14 748 | -171 786 |
| EBITDA | 147 639 | 155 873 | 55 289 | 34 266 | 30 619 | -154 346 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 135 727 | 149 575 | 38 816 | 187 | 984 | -188 939 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 106 877 | 115 961 | 29 704 | -1 316 | -936 | -190 859 |
| Osobné náklady | 61 174 | 55 290 | 79 982 | 67 792 | 75 949 | 120 777 |
| Odpisy | 8 722 | 3 942 | 14 575 | 15 493 | 15 871 | 17 440 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 100 000 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KOAK, s.r.o.
Prehľad
KOAK, s.r.o. (IČO 44614781) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Malá Ida. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 461 941 €, čo je o 38,6 % viac ako rok predtým (333 376 €). Rok 2025 skončil stratou 190 859 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 120 777 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 424 272 € a vlastné imanie 71 505 € (miera samofinancovania 16,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.