NPF, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 15 436 | 22 247 | 28 864 | 16 800 | 15 836 | 14 848 |
| Neobežný majetok spolu | 8 739 | 2 911 | 44 556 | 31 712 | 18 868 | 6 025 |
| Spolu majetok | 24 175 | 25 158 | 73 420 | 48 512 | 34 704 | 20 873 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 32 429 | 31 877 | 79 434 | 64 188 | 56 307 | 40 518 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -11 230 | -13 753 | -12 219 | -11 514 | -21 176 | -27 102 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 524 | 1 534 | 705 | -9 662 | -5 927 | 1 957 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | -8 254 | -6 719 | -6 014 | -15 676 | -21 603 | -19 645 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 44 842 | 61 844 | 45 254 | 13 962 | 19 045 | 48 233 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 885 | 1 969 | 327 | -9 662 | -5 587 | 2 297 |
| EBITDA | 3 943 | 7 797 | 10 048 | 3 182 | 7 257 | 15 141 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 083 | 1 940 | 705 | -9 662 | -5 587 | 2 297 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 524 | 1 534 | 705 | -9 662 | -5 927 | 1 957 |
| Osobné náklady | 3 754 | 14 892 | 4 279 | 2 030 | 2 852 | 3 671 |
| Odpisy | 5 828 | 5 828 | 9 721 | 12 844 | 12 844 | 12 844 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NPF, s. r. o.
Prehľad
NPF, s. r. o. (IČO 44662513) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 48 233 €, čo je o 153 % viac ako rok predtým (19 045 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 957 € (4,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 671 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-19 645 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.