MUDr. Soňa Blahutiaková, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 86 425 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 121 298 | 138 798 | 171 643 | 190 252 | 198 245 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 43 058 | 58 123 | 76 242 | 86 425 | 88 181 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | -1 140 | -1 140 |
| Spolu majetok | 65 652 | 105 353 | 103 517 | 102 838 | 102 833 |
| Záväzky spolu | 14 717 | 39 353 | 19 398 | 9 676 | 7 915 |
| Vlastné imanie spolu | 50 935 | 66 000 | 84 119 | 93 162 | 94 918 |
| Vypočítané dividendy | 45 685 | 43 058 | 58 123 | 77 382 | 86 425 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MUDr. Soňa Blahutiaková, s.r.o.
Prehľad
MUDr. Soňa Blahutiaková, s.r.o. (IČO 44671130) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 198 245 €, čo je o 4,2 % viac ako rok predtým (190 252 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 88 181 € (44,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 42 395 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 102 833 € a vlastné imanie 94 918 € (miera samofinancovania 92,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.