Trabisco, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 760 | 7 980 | 35 851 | 91 378 | 78 748 | 115 263 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 8 760 | 7 980 | 35 851 | 91 378 | 78 748 | 115 263 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 759 | 103 | 4 289 | 12 569 | 355 | 4 672 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 670 | 2 736 | 2 613 | 26 298 | 73 309 | 72 909 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 70 | -123 | 23 685 | 47 247 | -416 | 32 182 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 261 | 264 | 264 | 264 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 8 001 | 7 877 | 31 562 | 78 809 | 78 393 | 110 591 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 500 | 0 | 27 899 | 59 750 | 0 | 53 804 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 200 | 0 | 27 897 | 59 866 | 8 | 35 585 |
| EBITDA | 200 | 0 | 27 897 | 59 866 | 8 | 35 585 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 83 | -123 | 27 850 | 59 806 | -76 | 35 495 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 70 | -123 | 23 685 | 47 247 | -416 | 32 182 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Trabisco, s. r. o.
Prehľad
Trabisco, s. r. o. (IČO 44681551) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 53 804 €. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 57,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 32 182 € (59,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 115 263 € a vlastné imanie 110 591 € (miera samofinancovania 95,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.