MEDIKAPHARM s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 105 003 | 130 282 | 134 293 | 130 281 | 100 531 | 137 066 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 36 687 | 25 726 | 14 763 | 37 471 | 47 996 |
| Spolu majetok | 105 205 | 167 535 | 160 468 | 145 780 | 138 611 | 185 222 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 63 250 | 117 391 | 103 544 | 87 574 | 73 330 | 112 293 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 764 | 3 455 | 11 644 | 18 424 | 19 706 | 26 781 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 691 | 8 189 | 6 780 | 1 282 | 7 075 | 7 648 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 33 500 | 33 500 | 33 500 | 33 500 | 33 500 | 33 500 |
| Vlastné imanie spolu | 41 955 | 50 144 | 56 924 | 58 206 | 65 281 | 72 929 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 366 138 | 466 061 | 359 239 | 330 392 | 319 158 | 334 875 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 841 | 12 168 | 12 088 | 3 443 | 10 733 | 11 041 |
| EBITDA | 3 391 | 19 329 | 23 050 | 14 405 | 23 159 | 25 166 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 014 | 10 427 | 9 946 | 1 802 | 9 088 | 9 743 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 691 | 8 189 | 6 780 | 1 282 | 7 075 | 7 648 |
| Osobné náklady | 9 798 | 19 717 | 22 765 | 24 338 | 26 235 | 28 516 |
| Odpisy | 550 | 7 161 | 10 962 | 10 962 | 12 426 | 14 125 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MEDIKAPHARM s. r. o.
Prehľad
MEDIKAPHARM s. r. o. (IČO 44683278) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s ostatnými potravinami (SK NACE 4727). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 334 875 €, čo je o 4,9 % viac ako rok predtým (319 158 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 648 € (2,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 28 516 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 185 222 € a vlastné imanie 72 929 € (miera samofinancovania 39,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.