OMSIT s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 175 698 | 254 144 | 272 614 | 216 569 | 844 810 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -37 139 | -17 382 | -2 049 | 9 781 | 71 850 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 78 015 | 40 876 | 23 994 | 21 945 | 31 726 |
| Spolu majetok | 126 470 | 141 040 | 136 003 | 147 296 | 177 733 |
| Záväzky spolu | 80 094 | 109 651 | 109 058 | 110 570 | 69 157 |
| Vlastné imanie spolu | 46 376 | 28 994 | 26 945 | 36 726 | 108 576 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Zhrnutie: OMSIT s. r. o.
Prehľad
OMSIT s. r. o. (IČO 44762577) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín - Zlatovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 844 810 €, čo je o 290 % viac ako rok predtým (216 569 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 25,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 71 850 € (8,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 82 679 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 177 733 € a vlastné imanie 108 576 € (miera samofinancovania 61,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.