FEJES OTTO A SYN s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 159 250 | 203 661 | 323 120 | 304 920 | 408 178 | 406 239 |
| Neobežný majetok spolu | 98 773 | 111 669 | 271 781 | 244 220 | 209 349 | 188 156 |
| Spolu majetok | 259 586 | 316 670 | 597 277 | 551 678 | 620 509 | 599 347 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 257 546 | 302 615 | 504 475 | 522 553 | 465 752 | 287 948 |
| Základné imanie | 5 001 | 5 001 | 5 001 | 5 001 | 5 001 | 5 001 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -451 785 | -387 961 | -225 946 | -297 200 | -360 876 | -235 743 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 63 824 | 12 015 | -71 253 | -63 676 | 125 632 | 156 641 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 385 000 | 385 000 | 385 000 | 385 000 | 385 000 | 385 500 |
| Vlastné imanie spolu | 2 040 | 14 055 | 92 802 | 29 125 | 154 757 | 311 399 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 124 992 | 1 892 970 | 2 128 031 | 2 811 736 | 2 929 093 | 2 709 892 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 66 353 | 14 648 | -68 229 | -60 943 | 142 636 | 184 661 |
| EBITDA | 94 446 | 50 165 | -28 465 | -5 529 | 193 608 | 231 773 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 63 824 | 12 015 | -71 253 | -63 676 | 140 657 | 183 447 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 63 824 | 12 015 | -71 253 | -63 676 | 125 632 | 156 641 |
| Osobné náklady | 161 664 | 180 104 | 176 789 | 220 862 | 257 304 | 276 832 |
| Odpisy | 28 093 | 35 517 | 39 764 | 55 414 | 50 972 | 47 112 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: FEJES OTTO A SYN s.r.o.
Prehľad
FEJES OTTO A SYN s.r.o. (IČO 44779321) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Blatná na Ostrove. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: spracovanie a konzervovanie mäsa (okrem hydinového mäsa) (SK NACE 1011). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 20 – 24 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 001 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 709 892 €, čo je o 7,5 % menej ako rok predtým (2 929 093 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 156 641 € (5,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 276 832 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 599 347 € a vlastné imanie 311 399 € (miera samofinancovania 52,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.