KSA, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 256 128 | 213 003 | 137 433 | 107 935 | 63 922 | 61 077 |
| Neobežný majetok spolu | 637 996 | 677 996 | 717 996 | 767 996 | 877 996 | 877 996 |
| Spolu majetok | 894 124 | 890 999 | 855 429 | 875 931 | 941 918 | 939 073 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 118 703 | 108 436 | 63 265 | 86 823 | 144 051 | 142 631 |
| Základné imanie | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 617 931 | 745 072 | 752 213 | 761 815 | 758 759 | 767 518 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 127 141 | 7 142 | 9 602 | -3 056 | 8 759 | -1 425 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 5 349 | 5 349 | 5 349 | 5 349 | 5 349 | 5 349 |
| Vlastné imanie spolu | 775 421 | 782 563 | 792 164 | 789 108 | 797 867 | 796 442 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 65 000 | 41 000 | 45 000 | 0 | 42 500 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 43 778 | 9 590 | 11 237 | -3 918 | 10 732 | 1 725 |
| EBITDA | 43 778 | 9 590 | 11 237 | -3 918 | 10 732 | 1 725 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 133 706 | 9 726 | 11 567 | -3 056 | 10 490 | -1 085 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 127 141 | 7 142 | 9 602 | -3 056 | 8 759 | -1 425 |
| Osobné náklady | 17 246 | 7 500 | 9 835 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KSA, a.s.
Prehľad
KSA, a.s. (IČO 44781326) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 25 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 000 €, čo je o 88,2 % menej ako rok predtým (42 500 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 40,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 1 425 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 939 073 € a vlastné imanie 796 442 € (miera samofinancovania 84,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.