Siestatour, s. r. o.Aktívna

IČO 44781466Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2009Trnava

Finančný prehľad

28 165 €+3 811,8%
Tržby 2025
+62,2%
Priemerný ročný rast 2020–2025
010 tis.20 tis.30 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu76 10277 18878 54983 07973 05698 130
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok76 10277 18878 54983 07973 05698 130
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu72 12171 72372 37973 02664 57768 093
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-61 553-61 619-60 135-59 430-55 547-57 121
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-661 4847053 883-1 57421 558
Fondy a ostatné vlastné imanie60 60060 60060 60060 60060 60060 600
Vlastné imanie spolu3 9815 4656 17010 0538 47930 037
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)2 5065 0655 0956 13072028 165
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti291 8011 0544 683-1 23423 630
EBITDA291 8011 0544 683-1 23423 630
Výsledok hospodárenia pred zdanením271 8011 0474 683-1 23423 630
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-661 4847053 883-1 57421 558
Osobné náklady000000
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok12

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Siestatour, s. r. o.

Prehľad

Siestatour, s. r. o. (IČO 44781466) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prekladateľské a tlmočnícke činnosti (SK NACE 7430).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 28 165 €, čo je o 3 812 % viac ako rok predtým (720 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 62,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 21 558 € (76,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 98 130 € a vlastné imanie 30 037 € (miera samofinancovania 30,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Siestatour, s. r. o. – IČO 44781466 — icoprofil.sk