AutoMat s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 37 866 | 42 257 | 60 353 | 13 945 | 19 993 | 26 758 |
| Neobežný majetok spolu | 6 416 | 5 922 | 3 504 | 2 002 | 500 | -1 001 |
| Spolu majetok | 44 282 | 48 179 | 63 857 | 15 947 | 20 493 | 25 757 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 106 566 | 116 489 | 124 600 | 72 634 | 76 678 | 79 984 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -61 741 | -67 284 | -73 312 | -65 742 | -61 687 | -61 185 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 543 | -6 026 | 7 569 | 4 055 | 502 | 1 958 |
| Vlastné imanie spolu | -62 284 | -68 310 | -60 743 | -56 687 | -56 185 | -54 227 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 31 075 | 32 023 | 33 038 | 31 510 | 28 952 | 29 605 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -5 443 | -5 918 | 7 677 | 4 169 | 956 | 2 446 |
| EBITDA | 57 | 583 | 10 095 | 5 671 | 2 458 | 3 948 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 543 | -6 026 | 7 569 | 4 055 | 842 | 2 355 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 543 | -6 026 | 7 569 | 4 055 | 502 | 1 958 |
| Osobné náklady | 26 628 | 21 331 | 19 351 | 17 475 | 18 227 | 13 407 |
| Odpisy | 5 500 | 6 501 | 2 418 | 1 502 | 1 502 | 1 502 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: AutoMat s. r. o.
Prehľad
AutoMat s. r. o. (IČO 44782306) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Kanianka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nepravidelná osobná cestná doprava (SK NACE 4932). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 29 605 €, čo je o 2,3 % viac ako rok predtým (28 952 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 958 € (6,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 13 407 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-54 227 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.