GRADIM s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 40 877 | 19 957 | 20 571 | 24 361 | 24 917 | 21 285 |
| Neobežný majetok spolu | 8 099 | 3 980 | 4 948 | 3 109 | 16 484 | 11 262 |
| Spolu majetok | 49 414 | 24 345 | 25 881 | 27 893 | 41 870 | 32 985 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 10 417 | 13 035 | 13 583 | 8 560 | 33 325 | 32 083 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 37 928 | 23 352 | 5 810 | 6 798 | 13 833 | 3 045 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -14 576 | -17 542 | 988 | 7 035 | -10 788 | -7 643 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 28 852 | 11 310 | 12 298 | 19 333 | 8 545 | 902 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 48 938 | 62 752 | 101 166 | 95 574 | 71 224 | 78 376 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -14 438 | -17 361 | 1 154 | 7 254 | -9 596 | -6 673 |
| EBITDA | -6 515 | -13 242 | 4 020 | 9 093 | -4 638 | -1 451 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -14 576 | -17 542 | 988 | 7 035 | -9 828 | -6 683 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -14 576 | -17 542 | 988 | 7 035 | -10 788 | -7 643 |
| Osobné náklady | 9 805 | 26 742 | 21 431 | 9 303 | 12 487 | 4 933 |
| Odpisy | 7 923 | 4 119 | 2 866 | 1 839 | 4 958 | 5 222 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: GRADIM s.r.o.
Prehľad
GRADIM s.r.o. (IČO 44794959) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Považská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba plochého skla (SK NACE 2311).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 78 376 €, čo je o 10,0 % viac ako rok predtým (71 224 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,9 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 7 643 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 933 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 32 985 € a vlastné imanie 902 € (miera samofinancovania 2,7 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.