Stoned Košice s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 327 | 11 137 | 3 465 | 4 923 | 715 | 4 455 |
| Neobežný majetok spolu | 1 877 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 13 204 | 11 137 | 3 465 | 4 923 | 715 | 4 455 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 22 335 | 18 843 | 8 321 | 8 157 | 2 023 | 2 723 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -13 736 | -14 131 | -12 706 | -9 856 | -8 234 | -6 308 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -395 | 1 425 | 2 850 | 1 622 | 1 926 | 3 040 |
| Vlastné imanie spolu | -9 131 | -7 706 | -4 856 | -3 234 | -1 308 | 1 732 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 10 694 | 21 687 | 28 787 | 13 004 | 9 324 | 12 750 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -215 | 1 547 | 3 203 | 2 012 | 2 362 | 3 563 |
| EBITDA | -215 | 3 424 | 3 203 | 2 012 | 2 362 | 3 563 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -395 | 1 425 | 3 102 | 1 909 | 2 266 | 3 380 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -395 | 1 425 | 2 850 | 1 622 | 1 926 | 3 040 |
| Osobné náklady | 836 | 130 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 1 877 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Stoned Košice s. r. o.
Prehľad
Stoned Košice s. r. o. (IČO 44834438) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Juh. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 12 750 €, čo je o 36,7 % viac ako rok predtým (9 324 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 040 € (23,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 455 € a vlastné imanie 1 732 € (miera samofinancovania 38,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.