NX services s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 34 358 | 24 390 | 5 988 | 4 056 | 28 948 | 53 926 |
| Neobežný majetok spolu | 3 829 | 462 | 45 742 | 50 037 | 33 674 | 44 975 |
| Spolu majetok | 38 187 | 24 852 | 51 730 | 54 093 | 62 622 | 98 901 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 084 | 2 737 | 21 897 | 25 998 | 36 121 | 70 831 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -73 251 | -58 893 | -51 384 | -43 667 | -47 562 | -46 999 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 33 985 | 7 508 | 7 717 | -1 738 | 563 | 1 569 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 68 369 | 68 500 | 68 500 | 68 500 | 68 500 | 68 500 |
| Vlastné imanie spolu | 34 103 | 22 115 | 29 833 | 28 095 | 26 501 | 28 070 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 42 350 | 11 851 | 56 174 | 48 207 | 36 753 | 62 615 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 38 748 | 7 584 | 9 472 | -15 | 2 581 | 4 712 |
| EBITDA | 41 883 | 10 599 | 11 245 | 10 481 | 16 787 | 20 070 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 37 918 | 7 516 | 8 816 | -1 441 | 1 390 | 3 345 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 33 985 | 7 508 | 7 717 | -1 738 | 563 | 1 569 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 3 135 | 3 015 | 1 773 | 10 496 | 14 206 | 15 358 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 19 496 | 0 | 0 | 2 157 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: NX services s. r. o.
Prehľad
NX services s. r. o. (IČO 44850719) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Vajkovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 62 615 €, čo je o 70,4 % viac ako rok predtým (36 753 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 569 € (2,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 98 901 € a vlastné imanie 28 070 € (miera samofinancovania 28,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.