LFB DEVELOPMENT s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 733 586 | 814 012 | 474 337 | 417 039 | 365 067 | 369 438 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 733 586 | 814 012 | 474 337 | 417 039 | 365 067 | 369 438 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 28 782 | 46 673 | 16 217 | 413 | 41 473 | 42 793 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 578 333 | 596 257 | 449 388 | 414 040 | 243 152 | 316 290 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 119 167 | 163 778 | 1 428 | -4 718 | 73 138 | 3 051 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 704 804 | 767 339 | 458 120 | 416 626 | 323 594 | 326 645 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 231 609 | 318 867 | 5 005 | 6 417 | 155 400 | 15 043 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 151 151 | 207 560 | 1 872 | -4 520 | 95 720 | 3 607 |
| EBITDA | 151 151 | 207 560 | 1 872 | -4 520 | 95 720 | 3 607 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 150 940 | 207 357 | 1 669 | -4 718 | 95 503 | 3 391 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 119 167 | 163 778 | 1 428 | -4 718 | 73 138 | 3 051 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 101 243 | 310 647 | 36 776 | 166 170 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LFB DEVELOPMENT s.r.o.
Prehľad
LFB DEVELOPMENT s.r.o. (IČO 44886519) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Západ. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákup a predaj vlastných nehnuteľností (SK NACE 6811).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 15 043 €, čo je o 90,3 % menej ako rok predtým (155 400 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 42,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 051 € (20,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 369 438 € a vlastné imanie 326 645 € (miera samofinancovania 88,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.