Joyetech reality s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 326 137 | 221 276 | 91 220 | 91 635 | 91 507 | 96 895 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 326 137 | 221 276 | 91 220 | 91 635 | 91 507 | 96 895 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 558 462 | 428 861 | 301 862 | 302 361 | 302 361 | 308 233 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -237 371 | -237 825 | -213 086 | -216 142 | -216 226 | -216 354 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -454 | 24 740 | -3 056 | -84 | -128 | -484 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | -232 325 | -207 585 | -210 642 | -210 726 | -210 854 | -211 338 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 25 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -370 | 24 874 | -2 694 | -84 | -128 | -35 |
| EBITDA | -370 | 24 874 | -2 694 | -84 | -128 | -35 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -454 | 24 740 | -3 056 | -84 | -128 | -144 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -454 | 24 740 | -3 056 | -84 | -128 | -484 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Joyetech reality s.r.o.
Prehľad
Joyetech reality s.r.o. (IČO 44998783) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 484 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-211 338 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.