DIAMONDS ENERGY, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 24 920 | 44 284 | 62 266 | 70 840 | 68 838 |
| Neobežný majetok spolu | 4 000 | 13 133 | 10 214 | 11 200 | 9 900 |
| Spolu majetok | 28 920 | 57 417 | 72 480 | 82 040 | 78 738 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 27 458 | 47 126 | 63 585 | 79 116 | 65 051 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -14 845 | -12 038 | -12 986 | -17 785 | -17 075 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 807 | 2 329 | 1 881 | 709 | 5 762 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 8 500 | 15 000 | 15 000 | 15 000 | 20 000 |
| Vlastné imanie spolu | 1 462 | 10 291 | 8 895 | 2 924 | 13 687 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 130 735 | 326 634 | 387 309 | 209 425 | 420 892 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 988 | 4 373 | 4 160 | 3 771 | 10 695 |
| EBITDA | 4 988 | 5 040 | 7 080 | 6 938 | 11 995 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 553 | 3 046 | 2 676 | 1 669 | 7 682 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 807 | 2 329 | 1 881 | 709 | 5 762 |
| Osobné náklady | 16 621 | 21 300 | 25 019 | 15 457 | 13 386 |
| Odpisy | 1 000 | 667 | 2 920 | 3 167 | 1 300 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 3 277 | 6 680 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DIAMONDS ENERGY, s.r.o.
Prehľad
DIAMONDS ENERGY, s.r.o. (IČO 45235627) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Lietavská Lúčka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 420 892 €, čo je o 101 % viac ako rok predtým (209 425 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 34,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 762 € (1,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 13 386 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 78 738 € a vlastné imanie 13 687 € (miera samofinancovania 17,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.