TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 893 295 € (77 % z rozdeliteľného zisku).
Nízka spoľahlivosť: v tom istom roku sa časť nerozdeleného zisku presunula do fondov alebo základného imania, prípadne bol splatený vklad — presná výška dividend nie je jasná, uvádzame nižší odhad.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 912 094 | 2 016 382 | 3 218 089 | 3 044 445 | 5 606 888 |
| Neobežný majetok spolu | 845 659 | 3 296 096 | 3 466 698 | 3 655 698 | 3 517 109 |
| Spolu majetok | 1 770 269 | 5 322 817 | 6 687 874 | 6 775 860 | 9 167 352 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 759 539 | 4 280 374 | 5 006 123 | 5 237 565 | 7 277 911 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 500 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 625 903 | 657 781 | 1 297 089 | 1 153 633 | 1 206 583 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 379 662 | 379 662 | 379 662 | 379 662 | 145 000 |
| Vlastné imanie spolu | 1 010 565 | 1 042 443 | 1 681 751 | 1 538 295 | 1 851 583 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 049 566 | 3 832 212 | 4 530 662 | 5 676 968 | 7 264 081 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 800 574 | 891 454 | 1 700 966 | 1 493 382 | 1 877 545 |
| EBITDA | 832 906 | 973 349 | 1 798 149 | 1 615 212 | 2 003 376 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 795 920 | 837 798 | 1 667 466 | 1 461 664 | 1 595 539 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 625 903 | 657 781 | 1 297 089 | 1 153 633 | 1 206 583 |
| Osobné náklady | 518 061 | 679 644 | 797 347 | 1 122 130 | 1 176 969 |
| Odpisy | 32 332 | 81 895 | 97 183 | 121 830 | 125 831 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 625 903 | 657 781 | 1 297 089 | 893 295 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Prehľad
TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o. (IČO 45258767) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Západ. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru (SK NACE 5819). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 4 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 500 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 7 264 081 €, čo je o 28,0 % viac ako rok predtým (5 676 968 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 24,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 206 583 € (16,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 176 969 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 167 352 € a vlastné imanie 1 851 583 € (miera samofinancovania 20,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.