PragmaCorp, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 151 274 | 76 508 | 91 833 | 1 120 | 1 120 | 2 236 |
| Neobežný majetok spolu | 291 361 | 236 551 | 193 446 | 193 446 | 193 446 | 187 768 |
| Spolu majetok | 442 635 | 313 059 | 285 279 | 194 566 | 194 566 | 190 004 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 30 123 | 5 148 | 5 310 | 0 | 61 432 | 87 731 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -180 592 | -207 162 | -311 763 | -315 031 | -400 434 | -461 866 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -26 570 | -104 601 | -3 268 | -85 403 | -61 432 | -30 861 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 614 674 | 614 674 | 590 000 | 590 000 | 590 000 | 590 000 |
| Vlastné imanie spolu | 412 512 | 307 911 | 279 969 | 194 566 | 133 134 | 102 273 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 41 225 | 2 500 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -26 570 | -104 601 | -3 101 | -85 403 | -61 432 | -30 521 |
| EBITDA | -23 864 | -101 893 | -3 101 | -85 403 | -61 432 | -30 521 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -26 570 | -104 601 | -3 268 | -85 403 | -61 432 | -30 521 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -26 570 | -104 601 | -3 268 | -85 403 | -61 432 | -30 861 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 2 706 | 2 708 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PragmaCorp, s. r. o.
Prehľad
PragmaCorp, s. r. o. (IČO 45263019) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2024 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2024 skončil stratou 30 861 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 190 004 € a vlastné imanie 102 273 € (miera samofinancovania 53,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.