CARSman, s.r.o.Aktívna

IČO 45316091Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2009Rožňava

Finančný prehľad

164 000 €-13,3%
Tržby 2025
+3,5%
Priemerný ročný rast 2020–2025
050 tis.100 tis.150 tis.200 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0250 tis.500 tis.750 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu92 740113 837215 537214 486285 108274 371
Neobežný majetok spolu68 86356 068284 595285 252300 586367 605
Spolu majetok161 603169 905500 132499 738585 694641 976
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu123 501130 802313 113250 829290 657305 122
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov13 09913 75414 75716 17018 06219 190
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)6551 0011 4141 8911 1271 816
Fondy a ostatné vlastné imanie19 34819 348165 848225 848270 848310 848
Vlastné imanie spolu38 10239 103187 019248 909295 037336 854
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)138 383108 880157 535183 631189 111164 000
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti2 2631 9984 6503 8243 8574 631
EBITDA15 22314 79228 19222 09629 10711 156
Výsledok hospodárenia pred zdanením8291 2671 7902 3942 0872 776
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie6551 0011 4141 8911 1271 816
Osobné náklady30 88924 59339 32248 99742 60335 329
Odpisy12 96012 79423 54218 27225 2506 525
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: CARSman, s.r.o.

Prehľad

CARSman, s.r.o. (IČO 45316091) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Rožňava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 164 000 €, čo je o 13,3 % menej ako rok predtým (189 111 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 816 € (1,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 35 329 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 641 976 € a vlastné imanie 336 854 € (miera samofinancovania 52,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

CARSman, s.r.o. – IČO 45316091 — icoprofil.sk