RETEMA, s.r.o.Aktívna

IČO 45344507Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2010Teplička nad Váhom

Finančný prehľad

134 721 €+223,1%
Tržby 2025
+61,2%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.400 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu40 79552 511152 782104 02997 72722 430
Neobežný majetok spolu010 5517 53626 09017 79411 004
Spolu majetok40 79563 062160 318130 119115 52133 434
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu17 07432 779104 67398 09798 4757 621
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov15 28618 22124 78350 14426 52311 546
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)2 9356 56225 362-23 622-14 9778 767
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500500500
Vlastné imanie spolu23 72130 28355 64532 02217 04625 813
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)12 37175 439384 18645 70241 695134 721
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti3 6798 55732 779-23 522-14 5409 823
EBITDA3 67910 06435 793-15 666-6 24316 612
Výsledok hospodárenia pred zdanením3 2068 18932 613-23 622-14 6379 727
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie2 9356 56225 362-23 622-14 9778 767
Osobné náklady19188 79415 97115 6160
Odpisy01 5073 0147 8568 2976 789
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: RETEMA, s.r.o.

Prehľad

RETEMA, s.r.o. (IČO 45344507) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Teplička nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 134 721 €, čo je o 223 % viac ako rok predtým (41 695 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 61,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 767 € (6,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 33 434 € a vlastné imanie 25 813 € (miera samofinancovania 77,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

RETEMA, s.r.o. – IČO 45344507 — icoprofil.sk